Krem-żel Aquasource do cery normalnej i mieszanej Biotherm

Żel Aquasource marki Biotherm to niezwykle przyjemny w użyciu produkt. Oj, wyjątkowo miło stosowało mi się ten krem o poranku, gdy ledwo oderwałam się od poduszki, a już trzeba było malować na twarzy uśmiech i pędzić do pracy. Wyjmowałam z lodówki słoiczek z kremem i taki schłodzony nakładałam na twarz. Był cudownie chłodzący, nawilżający i fajnie przygotowywał skórę do makijażu.

Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy i po kilku dniach regularnego stosowania stan mojej cery zaczął się gwałtownie pogarszać. Nawet na stronie producenta nie mogłam odnaleźć składu tego kremu, więc wygrzebałam z makulatury opakowanie po Aquasource. I niestety, otrzeźwiałam, bo znalazłam w nim kilka składników, które nie robią zbyt dobrze mojej twarzy.

Kremem podzieliłam się z koleżanką, która twierdzi, ma skórę niczym hipopotam i nic jej nie zaszkodzi. Rzeczywiście, nie ma podrażnień ani wysypy krostek, więc chwali sobie Aquasource bardzo i planuje zakup kolejnego opakowania, a ja żałuję, że nie mogłam się z nim zaprzyjaźnić na dłużej. Niestety, nie po to używam kosmetyków, by pogarszać swój wygląd:)

Krem-żel Aquasource do cery normalnej i mieszanej Biotherm

Krem-żel Aquasource do cery normalnej i mieszanej Biotherm
6.2

Nawilżanie

9.0/10

Odżywianie

7.0/10

Zapach

8.0/10

Szanse, że kupię ponownie

1.0/10

Stosunek ceny do jakości

6.0/10

Plusy

  • Świetny zapach
  • Odświeżające działanie
  • Można schłodzić w lodówce, likwiduje wtedy obrzęki

Minusy

  • Zawiera PEGi
  • Podrażnił mi skórę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *