Moroccan Dream – matowa szminka Bell

Matowe szminki opanowały świat urody i chociaż zazwyczaj wolę widzieć na swoich ustach subtelny połysk, gdy zobaczyłam w gablotce z kosmetykami Bell serię nowych szminek, Moroccan Dream, musiałam wypróbować któryś z odcieni. Padło, jak to u mnie, na intensywnie czerwony kolor.

Trudno mi powiedzieć, że jestem tak zachwycona, że nie potrafię przestać używać tej pomadki, gdyż kilkanaście dni po zakupie zgubiłam ją. Podejrzewam zresztą, że nie tyle zgubiłam, a została skradziona przez kota, który kręcił się koło mojej otwartej torebki, którą beztrosko porzuciłam na szafce. Wiecie sami, jak to z kotami bywa, gdy widzą coś różowego lub czerwonego, w dodatku pięknie pachnącego malinami, jak ta pomadka, to nie mogą się oprzeć. Być może znajdę szminkę za kilka dni pod którąś z kanap albo w ciemnym kącie, gdyż skradzione przez kota gadżety z reguły odnajdują się same w najmniej spodziewanych momentach.

Tak czy inaczej jeśli szminka się nie znajdzie, kupię sobie kolejne odcienie, bo choć była tania, zadziwiająco dobrze spisywała się na ustach. W ogóle jestem pod wrażeniem szybkości, z jaką Bell reaguje na nowe trendy. Ich seria hypoalergiczna dawno przyciągnęła moją uwagę, teraz zaś mamy matowe szminki, woski do brwi i w zasadzie co tydzień w szafkach w drogeriach dostrzegam coś, co mam ochotę kupić.

Wracając do pomadki i wdzięcznej nazwie “Marokańskie marzenie” – to szminka nie do zdarcia. Pomalowane nią rano usta z powodzeniem trzymają się do pierwszego posiłku. Zjada się jedynie ze środka ust, krawędzie nadal są pomalowane, więc po posiłku wystarczy uzupełnić braki w kolorze i znowu możemy cieszyć się subtelnym matowym kolorem. Wróć, akurat moja czerwień subtelna nie była, ale ile zebrałam komplementów od współpracowników, to moje.

Moroccan Dream - matowa szminka Bell

Moroccan Dream - matowa szminka Bell
9.4

Trwałość

9.0/10

Nawilżanie i odżywianie

8.0/10

Zapach

10.0/10

Szanse, że kupię ponownie

10.0/10

Stosunek ceny do jakości

10.0/10

Plusy

  • Śliczny smak i zapach
  • Nie do zdarcia - trzyma się godzinami
  • Ładne odcienie

Minusy

  • Brak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *