Krem Eucerin Even Brighter na noc

Moja walka z przebarwieniami posłonecznymi mogłaby zostać opisana w grubej księdze. Kiedy rok temu wróciłam z wakacji z nieładną plamą na policzku, a na zabiegi z kwasami czy laserem było za wcześnie, zrobiłam sobie sprint przez drogerie i apteki w poszukiwaniu specyfiku doskonałego. Takiego, który nie tylko nie podrażni mi skóry, ale i rozjaśni to nieszczęsne przebarwienie.

Poczytałam opinie na forach, poszperałam w internecie i ponieważ sporo osób polecało na walkę z przebarwieniami serię Even Brighter marki Eucerin, kupiłam krem na noc oraz sztyft rozjaśniający. Kremu na dzień akurat w aptece zabrakło i chwała Panu, bo mój portfel zacząłby płakać rzewnymi łzami.

Zużyłam tego Eucerinu całe opakowanie, smarując hojnie przebarwienie, nakładając niewielką warstwę wokół niego. I co? I nic. Opalenizna trochę przyblakła, więc i kolor przebarwienia lekko się zmniejszył, ale ciągle straszyło ono ciemniejszą barwą i wymagało użycia korektora.  Dodam, że krem stosowałam razem ze sztyftem z tej serii, a mimo to specyfik nijak mi nie pomógł, co oznacza, że ponownego zakupu nie będzie.

Krem Eucerin Even Brighter na noc

Krem Eucerin Even Brighter na noc
2.4

Rozjaśnianie

3.0/10

Usuwanie przebarwnień

1.0/10

Nawilżanie i odżywianie

4.0/10

Szanse, że kupię ponownie

1.0/10

Stosunek ceny do jakości

3.0/10

Plusy

  • W zasadzie chyba ich nie znalazłam

Minusy

  • Przebarwnienia jak były, tak są
  • Za tę cenę mógłby rozjaśnić przebarwnienie choćby o jeden ton, ale...
  • ... ale nie rozjaśnił nic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *