Rozświetlacz Wonderful Cushion Sephora

Kiedyś musi przyjść taki dzień, że ulubiony rozświetlacz do policzków się kończy, a co gorsza, pochodził z limitowanej serii sprzed prawie roku i dziś jest już niedostępny. Ponieważ potrzebowałam na CITO nowego, żeby dobrze prezentować się na spotkaniu w pracy, moim łupem padł kosmetyk o wdzięcznej nazwie Wonderful Cushion. Przyznam, że zgarnęłam go w sephorowej półki w biegu, nie testując go przed zakupem na twarzy, jak to mam w zwyczaju. Po prostu za bardzo mi się tego dnia spieszyło.

Z przykrością muszę przyznać, że jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy i ponad 40 zł wydane na rozświetlacz poszły w błoto, bo ani jakością, ani efektem kosmetyk nie powala. Po pierwsze – cudowna poduszeczka, mająca pomóc w delikatnym nałożeniu specyfiku, w dodatku reklamowana jako innowacja, kompletnie się nie sprawdza. Przyłożona do twarzy rozmazuje makijaż nie zostawiając rozświetlacza. Ba, ona się zapycha, wystarczy nie używać kosmetyku przez jakieś 3 dni, by resztki rozświetlacza, które osadziły się na poduszeczce, kompletnie zablokowały wylot powietrza z tubki. Zamiast ukazania się odrobiny specyfiku otrzymujemy efekt nadmuchanego balonika. No cóż, skoro poduszeczka, to poduszeczka 😉

W końcu przestałam walczyć z poduszeczką, zdjęłam ją i wyrzuciłam, teraz rozświetlacz nakładam po prostu palcem lub gąbeczką, wyciskając go bezpośrednio z tubki.

Wonderful Cushion to produkt zdecydowanie nie dla wymagających klientek. Efekt rozświetlenia nie jest zachwycający, trwałość – taka sobie. Po kilku godzinach rozświetlacz wchodzi w pory, wyglądając jak… drobinki mąki albo kiepskiego pudru.

Podsumowując – nie polubiłyśmy się z cudowną poduszeczką, ja zaś mam nauczkę, żeby już zawsze testować kosmetyk przed zakupem.

 

Zapisz

Rozświetlacz Wonderful Cushion Sephora

Rozświetlacz Wonderful Cushion Sephora
3.2

Rozświetlanie

6.0/10

Trwałość

5.0/10

Łatwość aplikacji

2.0/10

Szanse, że kupię ponownie

1.0/10

Stosunek ceny do jakości

2.0/10

Plusy

  • W miarę przystępna cena

Minusy

  • Podeuszeczka rozmazuje makijaż
  • Nie daje ładnego efektu rozświetlenia
  • Zbiera się w porach
  • Kiepska trwałość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *